MgA. Sergej KULINA    MgA. Tatjana KULINA     MgA. Marija KULIN    Natálie KULINA Natálie Kulina

 

 

 

Studium

2016-  Conservatorium van Amsterdam, prof. Ilya Grubert

2012-2016  Konzervatoř Brno, prof. Miloš Vacek, ukončeno maturitou s průměrem 1.0

2003-2012  Základní škola Kunštát, Základní umělecká škola Letovice

 

Soutěžní úspěchy

Ceny a speciální vyznamenaní za osobitou interpretaci ze soutěží jako je Mezinárodní houslová soutěž J. Muziky, Kocianova houslová soutěž, Talents for Europe, Prague junior note, Soutěž konzervatoří, atd.

 

Koncerty

Jako sólistka s orchestry jako je Filharmonie Brno, Zielonogorska Filharmonia, Moravský komorní orchestr, Sinfonietta Bratislava, Europera Youth Orchestra, Virtuosi Pragenses,…

Vystoupení doma i v zahraničí

 

Projekty

Konkurzem vybrána na masterclassy a kurzy s Annou Sophií Mutter, Josefem Špačkem , Milanem Vitkem, Perem Enokssonem, Ilyou Gringoltsem, Eliotem Lawsonem, Alexandrem Zapolskim

Koncertní spolupráce s Alexandrou Soumm

Vedoucí skupiny houslí v pilotním projektu Středočeské filharmonie

Zástupce koncertního mistra Moravského komorního orchestru

Projekt na Expo Milano

Hra v kvartetech, triích, souborech soudobé hudby, folkové kapele

 

Další dovednosti

Dvě Literární ceny L. Kundery

Plynulá znalost AJ, RJ, základy Nizozemštiny

 

 

 
   
     

(Vazeny pane/pani)

 

Jmenuji se Natálie Kulina, je mi 20 let a v současné době jsem studentkou prvního ročníku na Conservatorium van Amsterdam ve výběrové třídě vynikajícího houslisty a pedagoga Ilyi Gruberta, jehož žáci patří k špičkám mladé generace hudebníků.

 

Studium na CvA, jedné z nejlepších evropských hudebních škol, jsem si vybrala z mnoha důvodů – od široké škály nabízených předmětů, vynikajících pedagogů, možností realizace a množství hudebních projektů až k samotnému Amsterdamu – jednomu z nejvýznamnějších kulturních center Evropy.

Na své nové škole  bych nemohla byt šťastnější. Už za krátké tři měsíce strávené tady jsem se naučila spoustě nových věcí, udělala obrovské pokroky a také poznala spoustu talentovaných, nadšených, přátelských a podporujících hudebníků z řad studentů i profesionálů. Dokončit zde celé studium, tj. čtyři roky bakalářského studia, by pro mě znamenalo všechno.

 

Studium v Amsterdamu je ale bohužel velice finančně náročné a v současné době tak není vůbec jisté, zda budu moci pokračovat i do dalších let, a proto se obracím na Vás s prosbou a zároveň nabídkou, abyste se stali mými sponzory a pomohli mi studium úspěšně dokončit a nastartovat tak mou profesní dráhu nejlepším možným směrem.

 

Díky překonaní těžké nemoci v dětském věku jsem se stala stipendistkou Konta Bariéry Nadace Charty 77 a přes tuto nadaci také veškeré případné sponzorské dary budou předány ze strany dárce na výdaje spojené s mým studiem, přes sponzorský podúčet. V případě potřeby nadace může vystavit  darovácí smlouvu.

 

Budete-li mít zájem mě podpořit, bude to pro mě znamenat více, než si možná dovedete představit. Pevně věřím, ze studium tady v Amsterdamu mi otevře mnoho dveří k příležitostem, které bych jinde nikdy neměla, umožní mi dostat se mezi špičkové hudebníky a rozdávat tak radost z krásné hudby po celém světě.

 

 Ráda v případě zájmu dodám i nahrávky, podrobnější informace o mně a detailní informace ohledně praktických záležitostí se sponzoringem.

Budu se těšit na Vaši odpověď!

 

 

 

S pozdravem,

Natalie Kulina

natalie.kulina@gmail.com

 

 

     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
zpět na: Galerie